532 245 13 84

Aşılı Arizona (Mavi Servi)

Cupressus arizonica glauca

Kategori : İbreli Ağaçlar & Çam Türleri
Boy : 200 cm
Çap : 40/50 cm
Kap : Saksı
Stok : 1000 adet
Online minimum : 1 adet
Fiyat : 50.00
Miktar
  1. Siparişler en az 3 iş günü içinde kargo ya da nakliye aracına teslim edilir.
  2. Fiyatlara KDV ve taşıma gibi masraflar dahil değildir.
  3. Sipariş ödeme işleminden sonra gerçekleşir.
  4. Daha fazla detay için bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.

25. m.’ye kadar boylanabilen geniş piramidal yapılı herdem yeşil ağaçlardır. Pul yaprakları mavimsi-yeşil ya da gri-mavi renkli, kalın ve sivridir. Stoma bezeleri belirgindir.

Erkek kozalak silindir biçimindedir. Dişi kozalak küre şeklinde, 2-3 cm. çapında olup 6-8 puldan oluşur ve koyu kırmızımtırak kahverengidir. Pulların sırt tarafları düz veya biraz basıktır, arkalarında ise sivri çıkıntıları vardır. Kozalak olgunlaştığında dağılmaz.

Doğal yayılış alanı Meksika ve Amerika’dır. Alkali hatta asitli topraklarda yetişir. Hızlı gelişen Mavi Servi gümüşi yaprak rengi ile dekoratif bir süs bitkisidir.

satılık Aşılı Arizona Servi,Aşılı Arizona Servi fiyatları,Aşılı Arizona Servi satışı,Aşılı Arizona Servi bitkisi,Aşılı Arizona Servi ağacı,Aşılı Arizona Servi fiyat,satılık aşılı mavi servi,aşılı mavi servi fiyatları,aşılı mavi servi fidanı,aşılı mavi servi ağacı,aşılı mavi servi bitkisi,aşılı mavi servi satışı,aşılı mavi servi fiyatı,satılık Cupressus arizonica glauca,Cupressus arizonica glauca fiyatı,Cupressus arizonica glauca fiyatları,Cupressus arizonica glauca ağacı,Cupressus arizonica glauca bitkisi,Cupressus arizonica glauca fiyat

yorumlar
benzer ürünler
taksitler
önerileriniz