532 245 13 84

Leylandi

Cupressocyparıs Leylandii

Kategori : İbreli Ağaçlar & Çam Türleri
Boy : 200/240 cm
Çap : 40/50 cm
Kap : Saksı
Stok : 900 adet
Online minimum : 1 adet
Fiyat : 55.00
Miktar
  1. Siparişler en az 3 iş günü içinde kargo ya da nakliye aracına teslim edilir.
  2. Fiyatlara KDV ve taşıma gibi masraflar dahil değildir.
  3. Sipariş ödeme işleminden sonra gerçekleşir.
  4. Daha fazla detay için bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.

Cupressocyparis leylandii Leylandi Melez Servisi 30 m ya da daha fazla boylanabilen sık dallı piramidal veya sütun formlu herdem yeşil ağaçlardır. Koyu yeşil renkli 3 mm uzunluğundaki pul yapraklar sürgünlere karşılıklı dizilmiş olup uç kısımları sivrice ve dışa dönüktür.

Kozalakları 2 cm çapında, 8 pullu, her bir pulun altında 5 adet ince, siğilli tohum vardır. Hızlı büyür. Sınır elemanı, grup ya da tek olarak dikilebilir. Aynı zamanda güzel bir çit bitkisidir. Yaz sonunda çelikle üretilir. Toprak isteği bakımından oldukça kanaatkârdır. Hava kirliliğine, kış soğuklarına ve ilkbahar donlarına karşı çok dayanıklıdır. Park ve bahçelerde yetiştirilen çok sayıda kültivarı vardır.

satılık leylandi,leylandi fiyat,leylandi fiyatları,leylandi fidanı,leylandi satışı,leylandi bitkisi,leylandi ağacıileylandi satış,leylandi çeşitleri,leylandi çit bitkisi,çit bitkisi,leylandi,canlı çit bitkisi,leylandi,satılık Cupressocyparis Leylandii,Cupressocyparis Leylandii fiyatiCupressocyparis Leylandii satış,Cupressocyparis Leylandii fidanı

yorumlar
benzer ürünler
taksitler
önerileriniz