532 245 13 84

Minyatür Mandalina-Bodur Mandalina Fidanı

Citrus Reticulata-Karadeniz Rize Soğuk Havaya Dayanıklı

Kategori : Turunçgiller
Boy : 30-40 cm
Çap : 20 cm
Kap : Saksı
Stok : 100 adet
Online minimum : 1 adet
Fiyat : 100.00
Miktar
  1. Siparişler en az 3 iş günü içinde kargo ya da nakliye aracına teslim edilir.
  2. Fiyatlara KDV ve taşıma gibi masraflar dahil değildir.
  3. Sipariş ödeme işleminden sonra gerçekleşir.
  4. Daha fazla detay için bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.

Karadeniz Rize Soğuk Havaya Dayanıklı

Mandalina, ılıman iklimde yetişmekte olan turunçgiller familyasına ait bir meyve türü. Turuncu, sarı renklerde olan mandalina, etli ve sulu bir yapıya sahiptir.

Mandalina Hakkında:Toprakta derine uzayan sağlam bir kök yapısı, ince ama dikine boylanan bir gövdesi vardır. Düzgün yapılı dallarında koyu yeşil renkli, portakalınkinden küçük ve sivri, üzeri parlak ve düz olan yaprakları yer alır. ilkbaharda ağacın bir yıllık sürgünlerinin ucunda ya da yaprak koltuklarında açan çiçekleri beyaz renkli ve çok hoş kokuludur. Bu çiçekler, mandalina türlerine göre sonbahar başı, ortası ve sonunda olgunlaşıp mandalina meyvesine dönüşür.

Minyatür Mandalina Ağacı

Mandalina Ağacı: Ofis ve ev ortamlarında yaşayabilen turunçgil çeşidi.

Kabuğuyla yenebilen turunçgil ailesinin bir çeşidi. Aynen resimde görüldüğü gibi üzeri meyve dolu olarak gönderilir.

Mandalina Ağacı Bakımı: Mandalina ağacı turunçgiller ailesinden olduğu için belli dönemlerde sulanması gerekir.Haftada 1 kere bir su bardağı kadar su verilmelidir.Ağaç meyvelerini döktükten sonra budanmalıdır.Bu sayede bir sonraki meyve oluşumu daha gür ve canlı olacaktır.

satılık Minyatür Mandalina,Minyatür Mandalina Bitkisi satışı,Minyatür Mandalina Bitkisi satınal,Minyatür Mandalina Bitkisi fiyatları,satılık turunçgiller,turunçgiller fiyatları,turunçgiller satınal,turunçgiller satışı,turunçgiller bitkileri,turunçgiller çeşitleri,turunçgiller fidanları,turunçgiller ağaçları,satılık Minyatür Mandalina Ağacı,Minyatür Mandalina Ağacı fiyatları,Minyatür Mandalina Ağacı fiyat,Minyatür Mandalina Ağacı satınal,Minyatür Mandalina Ağacı satışı,Minyatür Mandalina Ağacı üretimi,Minyatür Mandalina Ağacı bitkisi,Minyatür Mandalina Ağacı,satılık Mandalina Bitkisi,Mandalina Bitkisi fiyatları,Mandalina Bitkisi satışı,Mandalina Bitkisi satışı,Mandalina Bitkisi üretimi,Mandalina Bitkisi satınal,Mandalina Bitkisi üretimi,satılık mandalina ağacı,mandalina ağacı fiyatları,mandalina ağacı satışı,mandalina ağacı satınal,mandalina ağacı üretimi,mandalina ağacı satış,mandalina ağacı fiyat,mandalina ağacı,satılık Citrus Reticulata,Citrus Reticulata fiyatları,Citrus Reticulata satınal,Citrus Reticulata satışı,Citrus Reticulata üretimi,Citrus Reticulata bitkisi,Citrus Reticulata satınal

yorumlar
benzer ürünler
taksitler
önerileriniz